Hapësire reklamuese

Aktualitet

Goditi me thikë gruan dhe më pas dëmtoi veten, arrestohet 42 vjeçari në Tepelenë

Shkruar nga Newsbomb
Goditi me thikë gruan dhe më pas dëmtoi veten, arrestohet 42

42-vjeçari Lulëzim Nanaj është vënë në prangat e policisë pasi ditën e djeshme goditi me thikë bashkëshorten e tij si dhe më pas dëmtoi veten.

Sipas njoftimit të uniformave blu mësohet se Nanaj u arrestua në flagrancë nga Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Tepelenë

Arrestimi i tij u bë pasi ditën e djeshme, dyshohet se pas një konflikti të çastit në banesë, në lagjen “Selam Musai”, Tepelenë, ka goditur me mjet prerës (thikë) bashkëshorten e tij, shtetasen F. N., 40 vjeçe dhe më pas ka dëmtuar dhe veten. Të dy këta shtetas ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Goditi bashkëshorten, me mjet prerës (thikë), dhe më pas dëmtoi veten, vihet në pranga 42-vjeçari.

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Tepelenë arrestuan në flagrancë shtetasin L. N., 42 vjeç, banues në Tepelenë.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ditën e djeshme, dyshohet se pas një konflikti të çastit në banesë, në lagjen “Selam Musai”, Tepelenë, ka goditur me mjet prerës (thikë) bashkëshorten e tij, shtetasen F. N., 40 vjeçe dhe më pas ka dëmtuar dhe veten. Të dy këta shtetas ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Materialet në ngarkim të shtetasit L. N. i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprime të mëtejshme.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese