Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
7 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Goditi me thikë 60-vjeçarin dhe nipin e tij në një lokal në Kavajë, arrestohet autori (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fec582952eb36cd82c70bcc88d523365

Riza Aliu, autori i dyshuar i ngjarjes së rëndë që ndodhi katër ditë më parë në Kavajë, është arrestuar.

Ai qëlloi pa mëshirë dhe plagosi me thikë 60-vjeçarin Besnik Çelmeta dhe nipin e tij në një lokal në Kavajë.

Burime për mediat bëjnë me dije se Aliu është arrestuar mbrëmjen e sotme në Durrës, por pritet konfirmimi zyrtar nga policia.

Ishte nipi i Çelmetës ai që denoncoi me video ngjarjen e rëndë që kishin filmuar kamerat e sigurisë.   

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img