Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Goditet punonjësi i OSHEE në Tiranë, arrestohet autori

Lajme të ngjashëm

Një punonjës i OSHEE goditet në Tiranë.

Në prangat e policisë, si autor i ngjarjes ka rënë shtetasi Artur Daci. Mësohet se Daci ka goditur me grushta dhe mjete të forta punonjësin e OSHEE.

Arrestimi i tij është bërë nga efektivët e komisariatit numër 6 të Tiranës.


Më shumë