Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Goditet banda e drogës dhe e trafikimit të njerëzve në Francë, arrestohen 17 shqiptarë, mes tyre edhe një grua

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia franceze ka goditur grupin kriminal të drogës në Nice që përbëhej nga shqiptarë.

Në pranga kanë rënë 17 shqiptarë, mes tyre edhe një grua.

albsig

Banda merrej kryesisht me trafik droge dhe qeniesh njerëzore. Mësohet se grupi kriminal drejtohej nga një 45-vjeçar shqiptar, i dënuar 2 herë më parë për drogë.

Në pranga kanë rënë 17 shqiptarë të moshës 19-57 vjeç, mes tyre një grua.

Policia ka sekuestruar 4 pistoleta dhe në sasi e madhe droge.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img