Hapësire reklamuese

Aktualitet

Goditet aksidentalisht nga freza teksa punonte, ndërron jetë 60-vjeçari në Kavajë

Shkruar nga Newsbomb
Goditet aksidentalisht nga freza teksa punonte, ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Rrogozhinë, ku një 60-vjeçar është dëmtuar me mjetin e punës (frezë).

Shtetasi B. T., 60 vjeç mori plagë të rënda dhe për pasojë ka humbur jetën.

“Rreth orës 11:55, teksa punonte në banesën e tij, në Rrogozhinë, dyshohet se është dëmtuar aksidentalisht me mjetin e punës (frezë), shtetasi B. T., 60 vjeç. Nga dëmtimet, 60-vjeçari ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia për ngjarjen.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese