Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Goditën me sende të forta dy vëllezërit, policia e Elbasanit vë në pranga 23 vjeçarin, 6 të tjerë shpallen në kërkim (EMRAT)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ee10bcb32107985e4a94a42f35ff0231

Metin Mehja, 23 vjec nga Elbasani, ka rënë dje në mbrëmje në prangat e policisë ndërkohë që 6 shtetas të tjerë janë në kërkim.

Lajmin e konfirmojnë burimet policore që thotë se pas dy ditësh nga ngjarja në lagjen “Haxhias” në Elbasan, kanë arritur të arrestojnë një prej autorëve.

Dy ditë më parë, në këtë lagje të elbasanit u plagosën me mjete të forta dy vëllezërit Egis Bekteshi dhe Erand Bekteshi. 6 autorët e tjerë K.XH, 38 vjec, M.G 27 vjec, U.G 22 vjec, E.T 23 vjec B.H 29 vjec dhe D.H 25 vjec janë shpallur në kërkim.

Në datën 4 tetor, këta shtetas, në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë plagosur duke goditur me mjete të forta dy vëllëzërit, që janë jashtë rrezikut për jetën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img