Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
8 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Goditën me grushta administratorin e Lazaratit, shpallen në kërkim babë e bir

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0bc687605974041847268cc5293aa825

Babë e bir janë shpallur në kërkim në Gjirokastër pasi kanë goditur me grushte administratorin e Njësisë Administrative Lazarat, pas një debati për pastrimin e urës në Lazarat.

Në kërkim janë shpallur I. B. dhe R. B. (bab dhe bir).

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Gjirokastër bënë shpalljen në kërkim për shtetasit I. B. dhe R. B. (babë dhe bir), pasi këta shtetas goditur me grushta ne pjesë të ndryshme të trupit shtetasin M. B., administrator i Njësisë Administrative Lazarat, pas një debati për pastrimin e urës në Lazarat.

Materialet në ngarkim të shtetasve të mësipërm i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër  për veprat penale “Goditjet për shkak të detyrës” dhe Pushtimi i tokës”, thotë policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img