Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Goditen 2 raste të mitdhënies, arrestohen në flagrancë 2 persona (Emrat dhe Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vetëm në 12 orët e fundit policia ka goditur 2 raste të “Mitëdhënies”.

Bëhet me dije se 1 nga rastet është në Durrës dhe 1 rast në Kukës dhe janë arrestuar në flagrancë 2 shtetas.

-Alket Toshkollari 32 vjeç, banues në Lushnje.

Më datë 29.01.2017, në Terminalin e Pasagjerëve në Portin Detar Durrës, ka tentuar të korruptojë punonjësin e Policisë duke i futur në brendësi të pashaportës 50 €, me qëllim për ta favorizuar me procedurat e daljes nga Republika e Shqipërisë.

– Arbënor Bellaqa, 23 vjeç, banues në Pataqan i Epërm, Kosovë.

Ky shtetas u arrestua pasi, në postobllokun e ngritur në aksin rrugor Tuneli i Kalimashit-Morinë, është ndaluar nga shërbimet e qarkullimit rrugor dhe gjatë kontrollit të dokumentacionit ka rezultuar se shtetasi Arbënor Bellaqa, nuk kishte siguracioni të mjetit të tij me të cilin udhëtonte.

Në këto momente ky shtetas ka tentuar t’i jap 20 franga zviceriane punonjësit të policisë për t’ju shmangur masës administrative.

{mp4}67085{/mp4}
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img