Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

“Godet” Nard Ndoka: Tifozët hollandezë morën para policinë, ky hollandezi ynë doli pa by*e

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti opozitar Nard Ndoka e ka bërë një batutë për situatën e krijuar nga përleshjet mes tifozëve të huaj dhe policisë në Tiranë.

Duke ironizuar ish kryedemokratin Lulzim Basha dhe protestat e tij kundër qeverisë që shpesh përfundonin në përleshje me policinë, Ndoka shkruan:

albsig

spring

“Këto tifozët hollandez morën para policinë, si na doli ky hollandezi ynë pa bythë!”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img