Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Godet ish-konkurrentja e Përputhen: Preferoj meshkujt mbi 40 vjeç, mund të më ngacmoni lirisht!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish konkurrentja e Për’Puthen, Antonela Berisha, ka ‘goditur’ me deklaratën e saj në lidhje me meshkujt mbi 40-vjeç.

Pikërisht kjo ishte edhe tema për të cilën po diskutohej në studio: A duhet të lejohen meshkujt e femrat mbi 40 vjeç në klube nate?.

Antonela jo vetëm që ishte pro që meshkujt dhe gratë mbi 40 vjeç të shkojnë në klube nate, por ipreferonte dhe meshkujt mbi 40 vjeç sepse kanë eksperienca seksuale.

“Unë personalisht i pëlqej meshkujt 40, mund të më ngacmoni lirisht, kanë çdo lloj eksperiencë, kanë inteligjencë, kanë eksperiencë seksuale. Ka shumë 40-vjeçar seksual që presin akoma”, tha ajo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img