Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Godet Astrit Patozi: Se ç’u bëri treshja Berisha-Meta-Basha shqiptarëve, shihni sa shpejt uruan ndërkombëtarët qeverinë “Rama 3”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti demokrat Astrit Patozi ka komentuar sesi aleatët strategjik të Shqipërisë, uruan vetëm pak momente pas betimit të qeverisë së re Kryeministrin Edi Rama.

Patozi me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se sikronizimi ndërkombëtarësh për ta uruar Ramën, tregon qartë se çfarë i kanë shkaktuar opozitës sot treshja Basha-Berisha-Meta.

Postimi i plotë i Patozit:

MJAFTON KAQ PËR TA KUPTUAR…

Për të kuptuar se çfarë i kanë shkaktuar opozitës treshja Basha-Berisha-Meta mjafton të shikosh se me çfarë shpejtësie, me çfarë sinkronizimi dhe me çfarë dashurie i shprehën urimet qeverisë së re të gjithë aleatët strategjikë të Shqipërisë.

Dhe të mendosh që është i njëjti kryeministër, si më 2013, ashtu edhe më 2017, madje me një mal mëkatesh më shumë se atëherë, kur u betua për herë të parë si shef i ekzekutivit të këtij vendi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img