Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Gocat e BBV ankohen për Meritonin: Beba është mësuar që t’ia palosin brekët...

Shkruar nga Newsbomb
Gocat e BBV ankohen për Meritonin: Beba është mësuar që
Disa nga vajzat e shtëpisë së Big Brother Vip ankohen se Meritoni nuk kontribuon në punët e shtëpisë. Më shumë të pakënaqura nga Meritoni janë Françeska, Rike, Arta dhe Erjola. Gjatë një bisede banoret kanë shprehur rezervat që kanë për Meritonin, ndërsa nuk kanë munguar as “thumbat” për romancën Meriton-Ilnisa. Françeska tha se Meritoni është mësuar që Ilnisa t’i lajë pjatat për atë. Sipas vajzave Meritoni nuk bën punë shtëpie, pasi këtë detyrë ai ia ka lënë Ilniiës. Pjesë nga diskutimi Erjola: Këtu nuk jemi shërbëtorë të askujt, prandaj nuk e meriton respektin. Rike: Me kë po flet? Arta: Me Fatjonin. Erjola: E mori e hodhi pjatën në kosh. Rike: Ne duke menduar se e ka me Fatjonin, por e paska me Meritonin. Erjola: Je mësuar të të trajtojnë si beb. Thirre Ilnisën të ta lajë. Françeska: Beba është mësuar që t’ia palosin brekët, t’i lajnë pjatat. Beba ku e ke mamin të vijë të lajë pjatën tënde. © Video Credits: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese