Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Goca Noizy ka vetëm 1 kusht! Nëse e plotësoni ai do të martohet me ju

spot_img

Lajme të ngjashëm

Noizy është një ndër reperët më të dashur dhe ai për të cilin shumica e vajzave “shkulin flokët”. Reperi është mjaft aktiv në rrjetet sociale ku herë pas here shpërndan momente nga jeta e tij e përditshme, ndërkohë nuk mungojnë as deklaratat apo dhe videot për të qeshur.

Së fundmi ka postuar në “InstaStory”, një video ku shihet një vajzë e cila pastron sandalet para se të futet në makinë.

 “Vajza nëse hyni në makinën e një djali kështu, ai me siguri do t’iu propozojë”, shkruhet në tekstin e videos, ndërsa reperi ka vendosur ta shoqërojë me disa emoji të qeshurash postimin.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img