Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Goca e mamit dhe babit erdhi, Sara Hoxha dhe Ledion Liço bëhen prindër për herë të tretë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë bërë përindër për herë të tretë. Pas dy djemve, Londonit dhe Romanit familjës i është shtuar një vogëlushe.

Burime për News31, kanë zbuluar së fundmi se pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe çifti janë bërë sërish prindër.

Sipas të njëjtave burime, thuhet se ditën e sotme kolegët e Sarës dhe Ledionit në ambientet e Top Channel kanë vendosur zbukurime, duke njoftuar ardhjen e vajzës.

Deri më tani nuk ka asnjë konfirmim nga çifti dhe as ndonjë story mirëseardhje për vogëlushen nga teze Lori e cila ashtu si dhe e kishte treguar me zor po e priste.

Më shumë
spot_img
spot_img