Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

Gledis Nano takim me drejtuesit e policisë në qarqe, prezanton objektivat dhe prioritetet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Drejtori i ri i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano ka mbledhur sot për herë të parë në takim drejtuesit e policisë së qarqeve.

Bëhet me dije se Nano ka prezantuar objektivat dhe prioritetet e tij në lidhje me drejtimin e Policisë së Shtetit.

albsig

Burime për media bëjnë me dije se pritet që të ketë edhe ndryshime, ku më së shumti do të ketë ndryshime tek ato qytete që janë më problemarike në lidhje me rendin dhe kontrollin e territorit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img