Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1.5kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Gledis Nano merr detyrën e kreut të Policisë së Shtetit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e djeshme u mbajt ceremonia e prezantimit të Drejtorit të Policisë së Shtetit, Gledis Nano, i cili zëvendëson Ardi Veliu.

Në fjalën e tij Nano theksoi se synohet rritja e aftësive profesionale dhe operacionale. Nano në ceremoninë e betimit ka prezantuar prioritet e punës së tij në krye të këtij institucioni të rëndësishëm që bazohet në 4 shtylla kryesore.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img