Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Gledis Nano, drejtori i ri i Policisë së Shtetit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gledis Nano është drejtori i ri i Policisë së Shtetit. Shefi i Anti-Terrorit është emëruar nga kryeministri Edi Rama në krye të uniformave blu. Gledis Nano u emërua në detyrën e kreut të Drejtorisë të Anti-Terrorit që prej 17 shkurtit 2016, pas një pune të gjatë dhe eksperience 17 vjeçare si pjesë e Policisë së Shtetit.

Në vitin 2013 ka kryer hetimet e dosjes se “Imamëve” të arrestuar për terrorizëm, ngjarje e cila ka pasur shumë jehonë si një nga më të suksesshmet në këtë fushë në të gjithë rajonin. Gledis Nano po ashtu drejtoi të gjithë operacionin sekret të dëbimit muaj më parë nga Shqipëria të diplomatëve iranianë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img