Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Gjysmë zhveshur në mes të arës, modelja shqiptare mbulon gjoksin me duar (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja Arta Nitaj gjithmonë tëheq vëmendjen e publikut me pozat tejet seksi që ajo poston.

Bukuroshja me linja perfekte është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe video nga përditshmëria dhe evenetet e ndryshme, ku ajo merr pjesë.

Së fundmi modelja ka ndarë me ndjekësit një foto, ku shfaqet në mes të një fushe të mbjellë me misër, ndërsa është e zhveshur në pesën e sipërme dhe mbulon gjoksin me duar.

Në këto foto nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta për modelen.

Më shumë

spot_img
spot_img