Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Gjysmë kile kokainë dhe 50 mijë euro false, vëllezërit shqiptarë humbasin qetësinë dhe përfundojnë keq

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy vëllezër shqiptarë dhe shoku i tyre italian kanë rënë në prangat e karabinierëve pasi janë kapur me sasi të konsiderueshme droge dhe para false.

Dy shqiptarët ishin duke udhëtuar në qytetin e Pistoias me një Ford Fiesta kur janë ndaluar nga policia në autostradën A1 pranë Arezzo-s.

albsig

Karabinierët kanë nisur t’i marrin në pyetje por vëllezërit shqiptarë kanë humbur qetësinë derisa madje kanë refuzuar të hapin bagazhin e makinës.

Por gjatë kontrollit në makinë janë gjetur plot 50 mijë euro false, gjysmë kilogram kokainë dhe gjysmë kilogram kanabis.

Të dy shiptarët dhe italiani janë vënë menjëherë në pranga, por identiteti i tyre nuk është bërë ende publik.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img