Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gjyshja shqiptare 74 vjeçare telefonon duke qarë Aldon e “Morning Show”: Shpirti i nënës, mbrëmë nuk kam vënë gjumë në sy

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9783d10001711e4a0829222473c5d7d2

Një gjyshe shqiptare, 74 vjeç, ka telefonuar këtë mëngjes në studion e “Aldo Morning Show” ku ka shprehur dhimbjen që ka ndjerë pas pamjeve tmerruese që ka parë në televizor nga Aleppo në Siri.

“Kur kam parë ata fëmijë të vdekur jam tronditur shumë dhe nuk kam vënë gjumë në sy”, u shpreh gjyshja shqiptare, e cila mes lotëve kërkoi të bëheshin lutje për të gjithë ata viktima.

Pas telefonatës, Aldo transmetoi disa sekonda nga tmerri që po ndodh në Aleppo. 

Masakra ndaj civilëve në qytetin sirian ka shkaktuar shumë zemërim dhe dhimbje në mbarë botën, ndërsa të shumta janë thirrjet për një ndërhyrje humanitare.

Lexo edhe: Mes pasigurisë së lartë, nis evakuimi i civilëve nga Alepo (Video)

Pas Katy Perryt një tjetër VIP përgjedh ‘Bonbon’ si një ndër këngët e preferuara

Festivali nuk i pranon punën e këngëtarit të njohur, skualifikohet që në fillim kënga e tij

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img