Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
23 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gjyqtarja Enkelejda Hoxha “merr me vete” dhe një PROKUROR, akuza e ILD: Bujar Memia ka heshtur për lirimin e personave të rrezikshëm (DEKLARATA E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

255c57bdfec653d16467da2d25675e77

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img