Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Gjyqi i humbur ndaj Francesco Becchettit dhe detyrimi 110 milionë euro, Austria nis konfiskimin e pasurive shqiptare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

64c88180c05ca65e488e734d5b5d64d1

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img