Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
2 %
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
8 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Gjylameti publikon foton me Haxhi Memollën: Memoria e njeriut të mirë, do ta mbaj mend përherë të buzëqeshur

Lajme të ngjashëm

Të shumtë janë ata që kanë reaguar pas ndarjes nga jeta të kryebashkiakut të Rrogozhinës, Haxhi Memolla.

Një ndër koleget e tij, Blerina Gjylameti, përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, shkruan se ka mbetur pa fjalë nga vdekja e Memollës.

Deputetja e PS shton gjithashtu se 52-vjeçarin do ta mbaj mend gjithmonë të buzëqeshur, si në foton ku kanë dalë së bashku, me Arben Ahmetaj.

“U prefsh në paqe”, shkruan Gjylameti.

Statusi i Blerina Gjylametit

Pa fjalë dhe e pabesueshme për ndarjen tënde nga jeta miku ynë.

Një ikje pa rradhë që trondit kujtesën tonë dhe shton dhimbsurinë e çmueshme për jetën.

Haxhi Memolla ishte dhe mbetet memoria e njeriut të mirë të cilin do ta mbaj mend përherë si në këtë foto, të buzqeshur.

U prefsh në paqe

87273515_2454027198035883_8021124864372899840_n.jpg

Më shumë