Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Gjykata lë në burg 26-vjeçarin që vrau vëllain në Dibër, çfarë tha para togave të zeza

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Dibrës ka dhënë vendimin “arrest me burg” për 26-vjeçarin Florian Tonuzi, i cili 4 ditë më parë vrau me thikë vëllain e tij më të vogël Benard Tonuzi.

Ai doli sot para togave të zeza ku u njoh me masën e sigurisë, ndërsa mësohet se ka deklaruar se nuk mbante mend asgjë sesi ndodhi ngjarja e rëndë.

Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e 29 prillit në fshatin Allabegi në Maqellarës, ku Florian Tonuzi pas një konflikti me vëllain e tij e ka goditur me thikë.

Ky i fundit u dërgua menjëherë në spital, por fatkeqësisht nuk u mbijetoi plagëve të marra dhe për pasojë humbi jetën. Florian Tonuzi është kapur nga policia afër banesës së tij.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img