Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Gjykata Kushtetuese, si do t’i përgjigjet PS-ja METËS? SPIROPALI: Sot është një ditë e gëzuar për ne

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

”Nuk kam asnjë reagim sot për presidentin. Sot kemi vetëm lajme të mira në PS. I gëzohemi kësaj dite ku anëtarët dëshmuan se PS-ja është forcë e pakonkurueshme në Shqipëri, jemi partia më e madhe në vend, progresiste dhe e pakonkurueshme”, përfundoi fjalën zyrtarja e lartë e PS-së dhe qeverisë socialiste.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img