Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gjykata e Tiranës kalon për gjykim dosjen për Ervin Matën, ja për çfarë do të akuzohet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

92ee7cada9021748deed86b2e2f6cb01

Gjykata e Tiranës ka kaluar për gjykim dosjen penale për Ervin Matën.

Biznesmeni pritet që të gjykohet për kallëzim të rremë. Po ashtu do të gjykohen për të njëjtën akuzë edhe miqtë e tij Ajax Boshnjaku, Geldo Hoti, Redi Popesku dhe Fabio Allushi.

Gjithashtu është vendosur që ish-komandoja Meviol Bilo të gjykohet për plagosje në kushtet e mbrojtjes ekstreme në dëm të Eljon Hatos. Për vrasjen e Fabian Gaxhës është pushuar akuza.

Kujtojmë se ngjarja ndodhi në zonën e ish-Bllokut më 4 tetor të vitit 2018.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img