Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Gjykata e Shkodrës merr vendimin, ja ç’do bëhet me 3 protestuesit e Kukësit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Shkodrës ka vendosur ditën e sotme që të lirojë edhe 3 protestuesit e fundit të mbetur në qeli të Rrugës së Kombit.

 

Sakaq, Elton Çengu 39 vjeç, Vasil Laçi, 31 vjeç dhe Florin Onuzi, 35 vjeç janë liruar fill pasi edhe bashkëvuajtësi i tyre Xhevahir Gashi la qelinë mëngjesin e sotëm.

Tre protestuesit u arrestuan pas përshkallëzimit të protestës kundër tarifës së Rrugës së Kombit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img