Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Gjuzi: Shtetin nuk e bëjnë as piktorët e as doktorët. Të parët janë fantazistë kurse të dytët të fusin nën dhe

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

34c0a6d59b03e455c823a43ed55f945f

Deputeti Kujtim Gjuzi thotë se shtetin nuk e bëjnë as piktorët dhe as doktorët. Sipas tij, të parët janë fantazistë kurse të dytët me gabimet e tyre të fusin në dhe.

Në emisionin “360 Gradë”, Gjuzi u shpreh se nga 8 krerët e partive në vend, vetëm njëri është jurist dhe sipas tij juristët ndërtojnë një shtet të së drejtës.

“Nga 8 krerët e partive politike ne kemi zgjedhur një jurist në krye. Kemi zgjedhur jurist , se juristët dhe ekonomist ndërtojnë shtetin e së drejtës. Nuk e ndërtojnë as piktorët dhe as doktorët.

Piktorët janë fantazistë, ndër doktorët nuk po e them se çfarë janë. Dëmet doktorit i mbulon dheu thonë.

Doktori nuk ka vrarë njëri, ka vrarë ministri i Brendshëm. Gjuzin nuk  e ka lënë akoma mendja që të marrë përgjegjësi që nuk ia mbajnë shpatullat”, tha deputeti.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img