Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

Gjumë në avion? Boeing 747 që ngjan me një hotel, ka 33 dhoma dhe 76 krevatë (Sa kushton një natë)

Lajme të ngjashëm

Në qytetin e Stokholmit në Suedi, Oscar Dios gjeti një ide të veçantë për të hapur biznesin e tij.

Ai bleu një avion Boeing 747 nga aeroporti i Arlandas dhe e vendosi në mes të malit atje ku avioni u shndërrua në një hotel.

Me 33 dhoma dhe 76 krevatë, hoteli Jumbostay është një nga vendet me të vizituar në Suedi. Klientet ndjejnë sikur flejnë gjymë në 10 mijë metra lartësi, dhe mund të zgjedhin dhomën në qendrën e pilotimit , në sallën qendrore deri edhe në sallën e motorit.

Çmimet fillojnë nga 400 euro nata për një dhomë të thjeshtë dhe arrinjë deri në 1700 euro për një suitë!

60682528_184638819107665_8365252560549838848_n.jpg60497863_710307576050641_8547784027770191872_n.jpg60459402_539305229933674_3544233624276566016_n.jpg60356212_446079919271510_8412735726109589504_n.png


Më shumë