Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Gjonaj takon deputetët e Bundestagut, gafa me postimin në rrjetin social, shapkat i çudisin të gjithë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

723894e7757e81fd57b883cabe2e2196

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka takuar ditën e sotme dy anëtarë të Bundestagut gjerman dhe pjesë e partisë Social-Demokrate gjermane (SPD), Christian Petry dhe Metin Hakverdi.

Me anë të një postimi në rrjetin social twitter, Gjonaj ka publikuar disa foto gjatë takimit, por mesa duket gabimisht së bashku me fotot e deputetëve gjermanë, është postuar edhe një foto tjetër, ku tregohen një palë shapka dhe këmbët e dy personave.

Duket një foto qesharake jashtë kontekstit të postimit të Gjonajt, që me gjasë është postuar gabimisht.

Ndër të tjera në postimin e saj në twitter, Gjonaj ka vlerësuar mbështetjen e parlamentit gjerman në të gjithë hapat e rëndësishëm të Shqipërisë drejt integrimit.

Postimi i plotë:

Në takimin me dy nga miqtë tanë gjermanë, anëtarë të Bundestagut dhe të SPD

Ishte kënaqësi të dëgjoja vlerësimin dhe mbështetjen e dy deputetëve të Parlamentit të Bundestagut për punën tonë, duke siguruar mbështetjen gjermane në të gjitha hapat e rëndësishëm drejt integrimit.

fffffffffffffffff.jpg

logoooooo.jpg

Më shumë

spot_img