Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
38 °
Sht
33 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Gjoksin e ke real apo fake?’, Tayna SHTANG fansat me përgjigjen: I djathti është ndryshe nga i majti, është më i…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e6fdf4563917c178087aa267cb276924

Tayna është jo vetëm një prej këngëtareve më të pëlqyera, por edhe më të sukseshme në Kosovë e Shqipëri.

Reperja e njohur është shumë aktive në rrjete sociale ku shpesh poston foto dhe video nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Sot ajo ka zhvilluar një mini-intervistë me ndjekësit e saj në Instastory, ku ka bërë habi një prej përgjigjeve të saj. Një fans e ka pyetur nëse e ka gjoksin real apo të bërë, dhe ajo i është përgjigjur: Janë realë dhe i djathti është pak më i madh se i majti.

Screenshot_10_copy.png

Kjo përgjigje përveçse ka çuditur fansat i ka bërë ata edhe më kuriozë, duke vërshuar me komente në faqen e saj të Instagramit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img