Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gjoba është një shifër modeste, policët gjejnë mënyrën për të ndëshkuar turistët që nuk mbajnë maskë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c3ec06e2eb615a1f5946b2cb2d54bf96

Policia në Indonezi ka gjetur një mënyrë të pazakontë për të ndëshkuar turistët që nuk mbajnë maskë në rrugët e Balit.

Duke patur parasysh se gjoba është një shifër modeste, vetëm 6 euro, polcët vendas detrojnë turistët që nuk mbajnë maskë të bëjnë 50 pompa.

Të njëjtin fat do të kenë edhe ata që e mbajnë maskën poshtë hundës, ndërsa videot e turistëve që bëjnë pompa janë shpërndarë në të gjithë rrjetin.

Indonezia është një nga vendet më të goditura nga koronavirusi, me mbi 970 mijë raste pozitive dhe 27.664 viktima.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img