Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

GJK jep vendimin dhe detyron Komitetin Teknik: Keni një javë kohë të rishikoni kohëzgjatjen e kufizimeve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3fc443f363e84b56b529bb7ac28db35b

Më shumë

spot_img
spot_img