Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

“Gjithmonë do e pres një urim nga ty”, vajza e Bujar Nishanit kujton të atin në ditën e lindjes

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vajza e ish-presidentit Bujar Nishani, Fiona feston sot ditëlindjen, por në këtë ditë të veçantë nuk ka pranë njeriun e saj më të dashur, babanë, ish-presidentin Bujar Nishani.

Në rrjetet sociale ajo pa postuar një foto kur ka qenë e vogël në krahët e babait të saj të ndjerë ku bashkangjitur shkruan “Gjithmonë do e pres një urim nga ty”.

albsig

Ish-presidenti Bujar Nishani ndërroi jetë në 28 maj, pas rreth tre javësh i shtruar në një spital në Gjermani. Ai vuante nga një sëmundje autoimune në mëlçi, dhe shëndeti i tij u përkeqësua pasi u prek nga Covid-19.

Postimi i Fionës në rrjetet sociale
Postimi i Fionës në rrjetet sociale
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img