Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
3.6kmh
75 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
12 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

“Gjithë djemtë dhe burrat mendojmë natën vonë për Kiarën pasi Luizin e zë gjumi”, këngëtari shqiptar zbulon “në lot” lidhjen me moderatoren

Lajme të ngjashëm

Këngëtari Klajdi Musabelliu ka listuar të gjitha arsyet se pse është në krah të Luizit dhe të gjitha të përbashkëtat që ai ka me këngëtarin, ku një prej tyre ka qenë dhe simpatia ndaj moderators Kiara Tito.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Klajdi krah një foto duke “qarë” ka bërë me dije se ditën e sotme ka marrë një lajm, të cilin ai vetë e cilëson si “dramatik”.

Ai thotë se sapo ka marrë vesh që me Kiarën janë kushërinj dhe ky fakt do e ndajë nga Luizi, madje dhe nga shokët pasi deri mbrëmjen e kaluar ai së bashku me miqtë e tij komentonin pamjen e moderatores.

Postimi i plotë:

Ajo qe lidh me Luizin, sapo na ndau ne kete moment. E ndersa mbeshtes haptazi kolegun dhe vellain tim, Luiz Ejllin per shume arsye, per shume te perbashketa,te tipit “Ethet”, pra “Shkolla” qe na dha suksesin, “Shkodra” ge une e dua shume, humori, zerin e pothuaj njelloj qe kemi, shijet muzikore qe i kemi te perbashketa po e po, nje tjeter e perbashket qe na bashkon, gje te cilen sapo e mora vesh, eshte pikerisht Kiara Tito.

Deri me sot na bashkonte simpatia qe jo vetem une edhe Luizi kemi per Kiaren, por gjithe djemte e burrat qe e shohin ate bukuri, per te cilen shumica e djemve mendojne deri naten vone, pas Emisionit, dmth kur zinte gjumi Luizin. Te dashur miq, djem dhe burra, sapo mora vesh ge

Kiara Tito e kam kusherire ) E ta mendosh si eshte kjo bote, e ta mendosh sa imoral paskam qene, por se dija. Jo me larg se mbreme, se bashku me shoket e mii, i dedikuam komplimente”Kushes” sime.

Tashme ndahem perfundimisht prej teje Luiz. Seriozisht tani, pu pu pu mi Fabiola c’me bere me kete lajm qe me the. Me ndave nga shoket, do me thote bota, “Sa te mire e ke kushuriren o Klajdi”, shkruan Klajdi.

 

 

 

 

 

 

Më shumë