Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Gjithçka ndodhi para syve të prindërve, ra nga hoteli dhe u dërgua në gjendje të rëndë në spital, ja si paraqitet gjendja shëndetësore e 10 vjeçarit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në Durrës ku një 10 vjeçar ra aksidentalisht nga kati i tretë i hotelit.

Menjëherë ai u transportua drejt spitalit të Traumës në Tiranë në gjendje të rëndë për jetën, ndërkohë mëngjesin e sotëm bëhet me dije se i mituri nga Polonia ndodhet jashtë rrezikut për jetën, por vijon të mbahet nën përkujdesin e mjekëve.

Burime për mediat bëjnë me dije se gjatë momentin që 10 vjeçari ra nga ballkoni, prindërit e tij kanë qenë dëshmitarë, por nuk kanë mundur ta prandalojnë rënien e tij.

Familja nga Polonia prej ditësh ndodhej në Durrës ku kishin zgjedhur të kalonin pushimet në Shkëmbin e Kavajës.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img