Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Gjithçka ndodhi gjatë transmetimit LIVE, gazetarit i bie ekrani gjigand mbi shpinë, dërgohet me urgjencë në spital (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

eaff62dcf99a8a20762b97ddf4a2af1e

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një emision sportiv në Kolumbi.

Gjatë transmetimit live në kanalin ESPN, një ekran i madh u shkëput nga muri dhe ra mbi gazetarin e ftuar.

Siç duket edhe nga video-ja goditja ishte e fortë aq sa shkaktoi tronditjen e të gjithë studios.

Gazetarit iu përplas fort koka për tavolinë, ndërsa moderatori u zbardh në fytyrë nga ajo që sapo kishte parë.

Menjëherë ai kërkoi publicitet, pasi kishte ngecur dhe nuk dinte se si të vepronte.

Sipas informacioneve nga mediat e huaja, gazetari nuk ka pësuar dëmtime shumë serioze dhe ndodhet në spital duke marrë mjekimin e nevojshëm.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img