Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

Gjithçka e personalizuar, ja si e presin Ledrin në Dubai

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngetari i njohur Ledri Vula është një ndër personazhet më të ndjekur në Instagram.

Çdo këngë e Ledri kthehet në hit duke marrë miliona klikime në Youtube.

Fama e këngëtarit ka kaluar kufijtë shqiptar dhe këtë e tregon vetë Ledri nëpërmjet disa postime ve në Instagram.

Në një postim në Instastory Ledri ka treguar se ai është pritur si një sheik në Dubai.

Ata i kanë vendosur një jastëk që shkruajnë sipër emrin e reperit dhe madje dhe ëmbëlsirat ja kanë zbukuruar me flamurin shqiptar.

 

auto_Screenshot_191551098878 (1).jpg

auto_Screenshot_181551098879 (1).jpg

 

 

 

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img