Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Gjirokastër/ Drogë në fshatin Klishar, në pranga Kryeplaku dhe 2 kultivuesit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka zbuluar dhe asgjesuar  350 rrënjë kanabis-sativa në fshatin Klishar të Gjirokastrës.

Droga ishte e ndarë në 3 parcela dhe për ekzistencën e saj kryeplaku i fshatit kishte dijeni. Policia arrestoi kultivuesit Kledio Shabani dhe Ersid Kanushi. Policia gjithashtu prangosi kryeplakun Anastas Panajoti, i cili ishte në dijeni, për moskallëzim të krimit.

Më shumë

spot_img
spot_img