Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

Gjimnazistja Tola: Hashashin e pijnë që në klasë të 7-të. Gazetari Koka: Djemtë e deputetëve mblidhen në shtëpi dhe konsumojnë kokainë

Lajme të ngjashëm

Gjimnazistja Refxhei Tola ka rrëfyer fakte edhe më tronditëse. Ajo shprehet se fëmijë të klasës së 7-të konsumojnë hashash ndërsa gjimnazistë konsumojnë kokainë.

“Që në klasë të 7-të konsumojnë hashash. Pinë edhe kokainë por janë të veçantë, janë ata që tha Spartak Koka.

Është një fenomen që po vjen gjithnjë e më shumë duke u përhapur dhe nuk bëhet gjë për ta ndaluar këtë. Janë modelet e reja që na serviren, si këngëtarë që edhe klipet që na serviren përmbajnë këto”, shprehet ajo.

Më shumë