Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Gjiko përfundon në spital, çfarë ka ndodhur me reperin? (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi i njohur kosovar, Asdren Gjikolli, i njohur si Gjiko, ka përfunduar në spital ditën e sotme. Ka qenë vetë këngëtari që ka publikuar një foto nga spitali, teksa shihet i shtrirë në shtrat dhe duke marrë serum.   

“Ty ja grabit gripit”, ka shkruar Gjiko në foton që ka shpërndarë në Instagram, por nuk ka  dhënë më shumë detaje për gjendjen e tij shëndetësore.  

albsig

spring

Gjiko u përfol më herët në medie, në lidhje me një akuzë përdhunimi që një vajza ka ngritur ndaj tij, ndërsa ky i fundit e ka mohuar që të ketë kryer marrëdhënie seksuale me vajzën në fjalë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img