Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Gjiko dhe Elita prindër për herë të dytë, zbulohet gjinia e bebes (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

abf070c20f4a6263f8b73f6abad2db8a

Ka shumë kohë që aludohet se këngëtari Gjiko dhe Elita Rudi janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Por edhe pse prej kohësh lajmi qarkullonte në rrjetet sociale çifti nuk pati reaguar.

Së fundmi Gjiko dhe Elita kanë organizuar baby shower-in për foshnjën që do vijë në jetë.

Në një video të publikuar në ‘Instagram’, çifti shfaqet duke mbajtur në dorë një tollumbace të zezë, teksa nga tollumbacja e zezë dolën letra ngjyrë rozë. Pra çifti do të bëhen prindër të një vajze dhe nuk mund të ishin më të lumtur se kaq.

Në video ata duken shumë të lumtur, ku nuk kanë munguar përqafimet dhe puthjet.

Ata janë prindër të një djali, ndërsa do të bëhen edhe prindërit e një vajze.

Screenshot_2.pngScreenshot_3.pngScreenshot_4.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img