Gjiko dhe Elita prindër për herë të dytë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:51 15-08-2020 Gjiko dhe Elita prindër për herë të dytë (FOTO)

Elita Rudi së bashku me Gjikon dhe djalin e tyre po shijonë pushimet.

Por si duket famija e Gjikos do të shtohet me një pjesëtar të ri.

Kemi parë që shpesh Elita ka pozuar duke u munduar të fshehë barkun. Madje disa ditë më parë u aludua se ishte shtatzënë për shkak se në një foto u duk disi e shëndoshë.

Por burime për Prive.al e kanë konfirmuar lajmin, duke thënë se çifti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Mendohet se Elita është në muajin e katërt të pritjes së ëmbël, ndërsa po presim me padurim që ky lajm të konfirmohet nga vetë çifti.

WhatsApp-Image-2020-08-15-at-11.37.59.jpeg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01154613494873
array(1) { ["section"]=> string(52) "gjiko-dhe-elita-prinder-per-here-te-dyte-foto-217215" }