Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Gjiknuri takon peshkatarët e Orikumit dhe Radhimës: Edi Rama i lidhur me këtë zonë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img
spot_img