Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Gjiknuri takon ambasadorin e OSBE në Tiranë: Diskutuam për reformën zgjedhore dhe zhvillimet politike

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, ka pritur këtë të mërkurë ambasadorin e OSBE në Tiranë, Vincenzo Del Monaco.

Përmes një postimi në facebook, Gjiknuri bën me dije se gjatë takimit me kreun e OSBE në Tiranë, kanë biseduar mbi procesin e reformës zgjedhore, nevojën për adresimin e rekomandimeve të OSBE/ODIHR, si dhe zhvillimet politike në vend.

“Kënaqësi të prisja në një takim ambasadorin e OSBE në Tiranë, Vincenzo Del Monaco me të cilin diskutova mbi procesin e reformës zgjedhore, nevojën për adresimin e rekomandimeve të OSBE/ODIHR dhe zhvillimet politike në vend”, shkruan Gjiknuri.

Më shumë
spot_img
spot_img