Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Gjiknuri mesazh për ndarjen nga jeta të ish-Presidentit Nishani: Personalitet që përcolli vlerat më të mira njerëzore

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri, ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të ish-Presidentit Bujar Nishani.

Në mesazhin e tij, Gjiknuri thekson se përtej bindjeve dhe pozicioneve të ndryshme politike, ai ishte një personalitet që diti të përcjellë gjithmonë vlerat më të mira njerëzore, qetësinë dhe maturinë.

“Një lajm i dhimbshëm ndarja nga jeta e Presidentit Bujar Nishani! Përtej bindjeve dhe pozicioneve të ndryshme politike, ai ishte një personalitet që diti të përcjellë gjithmonë vlerat më të mira njerëzore, qetësinë dhe maturinë! Gjej rastin tu shpreh familjarëve dhe miqve të tij ngushëllimet më të sinqerta”, shkruan Gjiknuri

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img