Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Gjetan Keta ndeshet për titull me turkun Turgay Uzun në “Asllan Rusi”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në datën 19 Shkurt në Pallatin e Sportit “Asllan Rusi” kampioni ynë Gjetan Keta, me pseudonimin Mike(nga ngjashmëria e luftimit si Mike Tyson) do ndeshet për ngjyrat kuqezi kundër turkut Turgay Uzun për titullin “Intercontinental ne federaten WBC”.

Të gjithë ata të cilët nuk duan ta humbin dyluftimin për flamurin tonë kombëtar biletat e ndeshjes mund t’i blenë në stadiumin “Qemal Stafa” tek faqia online www.blinibileta.com, ngjitur me maternitetin e ri Koço Glozheni si dhe tek pallati i sportit “Asllan Rusi”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img