Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
23 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Gjesti patriotik i Lulit në listë”, ironizon Mero Baze: Dules i ka vënë Idrizin sipër dhe Mesilën poshtë, s’ka ku luan tani “greku”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9f38ccc5f30a621ac4d88724ed14d484

Gazetari Mero Baze ka ironizuar pozicionimin e aleatëve në listën e Partisë Demokratike për zgjedhjet e 25 prillit.

Përmes një postimi në rrjetin social, Baze ka shkruar me nota humori se lideri i PD-së Lulzim Basha ka rrethuar Vangjel Dulen nga politikanët e PDIU-së.

“Një “gjest patriotik” e paska bërë Luli në listë.

Vangjel Dule i ka vënë Shpëtim Idrizin siper e Mesila Dodën poshtë.

S’ka ku luan tani “greku” se e kanë rrethuar çamët”, shkruan ai në rrjetet sociale.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img