Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Gjesti i veçantë i gruas nga Mirdita, del e shpërndan vezë Pashke për policët dhe gazetarët në rrugët e Tiranës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2188b626f6fc05974f1df0373ed91f48

Në këtë ditë të shënuar për besimtarët e krishterë, të cilët festojnë Pashkët, një grua në Tiranë ka bërë një gjest për t’u përshëndetur.

E maskuar dhe me doreza, ajo ka shpërndarë vezë Pashke për të gjithë gazetarët dhe policët që ndodhen në detyrë në këtë kohë të vështirë të krijuar prej pandemisë Covid-19.

Gruaja nga Mirdita ka lëvizur në këmbë në disa zona pranë qendrës së kryeqytetit për t’u dhënë personalisht vezët e për t’u uruar pashkët policëve dhe gazetarëve. Dhe ka qenë gazetari Osman Stafa ai që i ka marrë disa përgjigje dhe një urim për festën e Pashkëve.

Zonja nga Mirdita:

92581246_870276856732016_7799478447088074752_n.png

92844978_1340893269631463_6938437461013954560_n.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img