Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Gjest i rrallë në Kosovë, të miturit gjejnë portofolin e mbushur me euro dhe e dorëzojnë në Polici

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një gjest i rrallë dhe shumë për t’u vlerësuar është bërë publik nga Policia e Kosovës. dy fëmijë, emrat e të cilëve nuk bëhen me dije kanë gjetur një portofol të mbushur me euro.

Ndoshta shumë moshatarë të tyret do merrnin paratë dhe do t’i shpenzonin, por ata kanë vendosur të veprojnë ndryshe, duke treguar se policia është adresa e parë ku duhet të drejtohen.

Pas dorëzimit autoritetet kanë kontaktuar me pronarin dhe ia kanë dorëzuar paratë që i takojnë, së bashku me dokumentet përkatëse.

204571977 4226851170708720 1835151495979891806 n

Më shumë

spot_img
spot_img